Radyomuz 01/01/2015 tarihi itibariyle Sadece Müzik Sadece Eğlence Sloganıyla www.radyoacapella.com adresinden yayın hayatına başlamıştır.

Daha Sonrasında www.radyoacapella.net adresine’de geçiş yaparak her iki adres üzerinden yayınalarına devam eden Radyomuz Yayın Fomatımız gereği Arabesk çalmadığımız için siz Değerli dinleyicilerimizden gelen yoğun istekler doğrultusunda Radyo Acapella arabesk’i www.arabesk.radyoacapella.net adresinden yayına sokmuştur.

Bununla Beraber kısa süre sonra Radyo Acapella Hit Müzik Kanalını da www.hit.radyoacapella.net adresinde yayına sokmuıştur

10/1/2017 Tarihine gelindiğinde RadyoMat ile Yayın Ortaklığına Başlayan Radyomuz web sitelerimizin barındığı STRATO hosting Firmasının satışlarını Dolar üzerinden yaptığından Doların 3.95’i görmesinin Ardından yaptığı  dolandırıcılık girişimi sonrasında acapella.net ve acapella.com alan adlarını geri alamadığımız için şuan RadyoMatın Sitesi www.radyomat.pe.hu Üzerinden Yayınlarımıza Devam Etmekteyiz

Radyolarımız İnteraktif olarak Yayın yapmaktadır ve Frekansımız bulunmamaktadır. Radyolarımızın yayınlarında şuan için Reklam ve Sponsor Yayınlar yapılmamakta ve yayınlanmamaktadır.

Radyomuzun öncelikli amacı Farklı kesimlerden insanı bir arayı getirmektir.Radyomuzda müzik,eğlence,sohbet ve daha fazlası bulunmaktadır.

Radyomuzun bir başka amacı ise Türkiyedeki amatör radyoculuğu bütün dünyaya tanıtmaktır.Eğer biz bunları başarabilirsek ne mutlu bize.Bizler siz sayın dinleyicilerimizinde sitemize vereceği değerle radyomuzu çok uzun süreler yayın hayatına devam ettirmek istiyoruz.

Umarız sizlerde sitelerimize Reklam vererek elinizden geldiğince destek olur ve radyomuzun süreklilik kazanmış dinleyicileri olursunuz.Saygılarımızla…

…..Bir kulağınız Bizde olsun…..

www.radyomat.pe.hu ve Yayın yapan Diğer Alt alan adlarımız özgür bir İnteraktif Radyo ve sosyal medya  portalıdır. Kaynak gösterilerek ya da özgün olarak yayımlanmış haber ve içerikler için, yazarlar hiç bir şekilde mesul tutulamaz. Yazarların tüm hakları, Anayasanın 22. Maddesinde belirtilmiş olan haberleşme hürriyeti kapsamında koruma altındadır. Sitemizde bulunan bütün içerikleri kaynak gösterip dilediğiniz şekilde kullanabliirsiniz.

Radyo A Capella Yönetimi..